O firmie

Firma „Catering Film Plus” powstała w 1995 roku jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie klientów, oczekujących wysokiej jakości, kompleksowych usług cateringowych z pełnym wsparciem merytorycznym.

 

Zespół współtworzący „Catering Film Plus” odpowiada za obsługę planów filmowych, teatralnych, reklamowych, pikników, bankietów, imprez okolicznościowych, a także wszelkich, bardziej wyrafinowanych przyjęć.

 

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie wysokich standardów, a dzięki pełnej mobilności, jesteśmy przygotowani do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach. Z powodzeniem gwarantujemy wsparcie przy organizacji najbardziej nietypowych imprez w różnych lokalizacjach na terenie całego kraju. Wszędzie zapewnimy najwyższą jakość usług i dbamy o to, aby przygotowywane przez naszych specjalistów potrawy zawierały wyłącznie naturalne produkty, co zapewnia im wysoką świeżość i doskonały smak.

 

Współpracują z nami wykwalifikowani kucharze oraz kelnerzy, czuwając nad prawidłowym przebiegiem Państwa przyjęcia.

 

Naszym Klientom proponujemy usługi dopasowane do ich indywidualnych preferencji i oczekiwań. Zapewniamy dostęp do gotowych menu, odpowiednich dla wybranych wydarzeń i imprez okolicznościowych, ale zapewniamy także możliwość samodzielnego tworzenia zestawów składających się na dania główne, desery i napoje. Korzystamy z wiodących rozwiązań, co pozwala nam utrzymać przewagę rynkową w zakresie obsługi cateringowej i zaproponować rzetelną wycenę zleceń.

 

Cenimy sobie długoterminową współpracę, wspierając Klientów blisko 20-letnim doświadczeniem. Naszą firmę tworzymy z pasją, dlatego wierzymy, że wysoka staranność o jakość obsługi pozwala nam na utrzymywanie relacji partnerskich w biznesie i dostarczanie dedykowanych rozwiązań, dopasowanych do Państwa potrzeb. Naszą profesjonalną obsługę potwierdzają dziś setki zadowolonych Klientów.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Chętnie dostosujemy naszą ofertę tak, aby w pełni spełniała Państwa oczekiwania.