Filmy i reklama

Firma „Catering Film Plus” powstała z myślą o dostarczaniu kompleksowych usług cateringowych. Ze względu na blisko dwudziestoletnie doświadczenie w branży, jesteśmy w stanie obsłużyć wszelkiego rodzaju uroczystości, dostarczając smaczne, ciepłe posiłki oraz desery i napoje. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest na terenie miasta Warszawy, ale nasze usługi z powodzeniem świadczymy na terenie całej Polski.

 

Naszą misją jest dostarczanie Państwu niezapomnianych wrażeń smakowych i estetycznych, a także dbałość o poprawny przebieg uroczystości bez względu na jej rodzaj oraz lokalizację. Realizujemy się zarówno w zakresie obsługi dużych wydarzeń plenerowych (w tym m.in. planów filmowych, imprez okolicznościowych), jak i mniejszych lub większych spotkań prywatnych oraz biznesowych. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji przez wybraną część uroczystości lub do jej ostatecznego zakończenia.

 

Catering Film Plus” to zespół ludzi z bogatym doświadczeniem, których cechuje profesjonalizm oraz perfekcja podczas wykonywania swojej pracy. Zaufało nam już wielu Klientów i do tej pory, nigdy nie zawiedliśmy stawianych przed nami oczekiwań.

 

Gwarantujemy pełne wsparcie merytoryczne w doborze potraw oraz pozostałych produktów w oparciu o nasze dotychczasowe doświadczenia, proponując gotowe zestawienia menu, ale na Państwa życzenie - możemy wspólnie negocjować zakres współpracy i dobór poszczególnych pozycji na karcie.

 

Przygotowywane przez naszych kucharzy dania nie odbiegają od posiłków podawanych w restauracjach, a ze względu na wykorzystanie specjalistycznego osprzętu – serwowane produkty zachowują wysoką świeżość przez cały okres umówionej obsługi.

 

Przygotowaliśmy przykładowe menu na imprezę okolicznościową, w skład której wchodzą przekąski, dania główne, napoje oraz desery:

 

PRZYKŁADOWE MENU NA IMPREZĘ OKOLICZNOŚCIOWĄ:

 

* croissant z pasta łososiowa i koperkiem

* półmisek zimnych ryb otulony warzywami

* koreczki serowe z oliwkami i korniszonem

* roladki z łososia pieczonego podane na warzywach z grilla

* sałatka z orzechami serem, szynką i kaszą gryczana

* naleśniki z czterema rodzajami wykwintnego żółtego sera

* surowe warzywa z dipami

* deska mięs pieczonych zamieszanych z salami i wędzoną szynka

* mix warzyw podany z sosem feta

* sałaty wiosenne (sałata rzymska, parmezan, kiełki, pomidor suszony sos z winnego winegret)

* deska serów wykwintnych

* kosz pieczywa mieszanego

 

DANIA GŁÓWNE I ZUPY:

 

* skwierczące pierożki z cielęcina podane z sosem ze świeżych kurek

* indyk pieczony w sosie śliwkowym

* ziemniaczki opiekane

* ryz po Kaukazu

* krem z borowików

 

DESERY:

 

* ptysie z bita śmietaną

* mini ciasteczka

* kosz owoców egzotycznych

 

NAPOJE:

 

* kawa/herbata

* woda mineralna

* sok pomarańczowy

* sok grejpfrutowy

* sok pomidorowy

 

 

Podczas kręcenia filmu, wszyscy członkowie ekipy są bardzo zapracowani, często brakuje czasu nawet na jedzenie. Nasza firma oferuje catering dla ekip filmowych, telewizyjnych, jak również catering teatralny. Catering na planie filmowym jest zróżnicowany i dopasowany również do pory roku. Zimą doskonale sprawdza się kociołek z rozgrzewającą zupą.